World of Warcraft Romania
Welcome to wow-dynasty
World of Warcraft Romania

Tutoriale, Ghiduri, Resurse World of Warcraft

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Propunere / Invitatie / Sugestie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
BiCiZ90
Member
Member

Data de inscriere : 30/08/2016

MesajSubiect: Propunere / Invitatie / Sugestie   Mar Aug 30, 2016 8:52 am

Salutare!

Astazi vreau sa va propun sa va invit si/sau sa va sugerez ca in timpul jocului pentru o comunicare mai buna sa folositi un program numit TeamSpeak3. De ce TeamSpeak3? Deoarece este unul dintre cele mai bune programe de comunicare intre player si este dedicat strict gamerilor. Cu ce este TeamSpeak3 mai bun fata de alte programe asemanatoare (exemplu: skype)? Este mai bun fiindca detecteaza doar vocea userului care vorbeste in microfon fata de alte programe care detecteaza si alte sunete nedorite. ATENTIE!! Scopul acestui thread nu este de a face reclama la alta comunitate sau forum, am venit doar sa va invit pe serverul de TeamSpeak3. Si inca ceva Liderul Aliantei/Sau cum se numeste (nu stiu exact) impreuna cu 2-3 "maini drepti" / co-lider etc pot primi MODERATOR pe serverul de TS3.

Server TS3: TS.WARFIELD.RO

Pentru mai multe detalii aici las si adresa mea de skype: biciz90 sau ma puteti gasi pe serverul de TS3 cu nickname-ul: BÏ€īZ9∅™W∆¶£Ï€Ld
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Propunere / Invitatie / Sugestie
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World of Warcraft Romania :: World of Warcraft :: Discutii-
Mergi direct la: